• HBC M16 1 BASKETBALL zaterdag speeldag man

  • HBC M16-1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamFunctieFoto
    Zwanepol, DaanCoach
  • Team indeling

    NaamFoto
    Andrea, Timo
    Deen, Traian
    Dieste Pimentel, Diego
    Hoorn, Thom van der
    Martinez Garcia, Keano
    Radoncic, Alen

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden HBC M16-1 ( 3e divisie M16 3D 01 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Flevo Musketiers M16-1990077038538518
    2BC APOLLO Amsterdam M16-31080259542616916
    3MBCA A'veen M16-41080275547228316
    4BV Hoofddorp M16-21060467550716812
    5Onze Gezellen M16-11060470459710712
    6The Sea Devils M16-19504459494-3510
    7BV Early Bird M16-110505503560-5710
    8Windmills M16-110307398541-1436
    9BV Amsterdam M16-210208483637-1544
    10HBC M16-110208374602-2284
    11The Challengers M16-1100010253748-495-4

    Poulestanden HBC M16-1 ( 4e divisie M16 4D 03 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Mapleleaves M16-11080250136713416
    2BV Noordkop M16-21070349839410414
    3JBC/Noorderhaven M16-110604489484512
    4BV Early Bird M16-110406447400478
    5BC Flying Oost M16-210406436550-1148
    6HBC M16-110109280456-1760