• HBC M16 2 BASKETBALL

  • HBC M16-2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Koopmanschap, JeffreyTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden HBC M16-2 ( 5e divisie M16 5D 02 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1JBC/Noorderhaven M16-111100177934743220
    2MBCA A'veen M16-611100177339238120
    3Racing Beverwijk M16-1119025074159218
    4BC APOLLO Amsterdam M16-51180360046413616
    5De Hoppers M16-2117045765591714
    6Northside Ballers Amsterdam M16-3116055895315812
    7Mapleleaves M16-211506538585-4710
    8HBC M16-211308432598-1666
    9Break Out '88 M16-111308431624-1936
    10Alkm.Guardians M16-211308310612-3026
    11Windmills M16-211209461620-1594
    12BV Hoofddorp M16-4110011421670-2490

    Poulestanden HBC M16-2 ( 5e divisie M16 5D 02 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Hoppers M16-2870146325620714
    2Northside Ballers Amsterdam M16-3870141028412614
    3HBC M16-28305317372-556
    4Alkm.Guardians M16-28206252412-1604
    5Break Out '88 M16-18107226344-1182
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Algra, GijsTeamspeler
    Bakker, MickTeamspeler
    Goudsblom, NautTeamspeler
    Imming, TwanTeamspeler
    Kalsbeek, Sem vanTeamspeler
    Praat, MiquelTeamspeler
    Vader, JelleTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    HBC M16-2

    Mannen U16 Afdeling 2e Helft Competitie

    39,63

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    46,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,75

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd