• HBC M20 1 BASKETBALL

  • HBC M20-1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctieFoto
    Zwanepol, BartTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden HBC M20-1 ( 4e divisie M2022 4D 02 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Volendam M22-2880060933127816
    2Northside Ballers Amsterdam M22-1980177346231116
    3K.T.C. M20-1860251641510112
    4Onze Gezellen M22-296035134575612
    5Mapleleaves M22-196035554837212
    6Harlemlakers M22-19306519558-396
    7BV Noordkop M20-29306628566626
    8Onze Gezellen M22-19207421619-1984
    9De Hoppers M20-29108376696-3202
    10HBC M20-19108369692-3232

    Poulestanden HBC M20-1 ( 4e divisie M2022 4D 02 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Onze Gezellen M22-2108026075169116
    2The Sea Devils M20-11080266050315716
    3BV Noordkop M20-2106046325646812
    4De Hoppers M20-1105055475034410
    5Alkm.Guardians M22-110307495585-906
    6HBC M20-1100010429699-2700
  • Team indeling

    NaamRolFunctieFoto
    Ananda Marcelino, RoyTeamspeler
    Huisman, ThymenTeamspeler
    Kort, Tim deTeamspeler
    Martinez Garcia, DaniTeamspeler
    Oosterhuis, ThijmenTeamspeler
    Vermeer, WimTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    HBC M20-1

    Mannen U22 Afdeling 2e Helft Competitie

    42,90

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    69,90

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd