• HBC Heren 1

  • Staf

    Geen informatie

  • Team indeling

    Geen informatie

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden HBC MSE 1 (MSEA Mannen Senioren Afdeling)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1HBC MSE 11918011398101838036
    2VBC Akrides MSE 3181503120893027828
    3K.T.C. MSE 11913061303117512826
    4BV Early Bird MSE 1191207113495318124
    5MBCA A'veen MSE 319100911881179918
    6Northside Ballers Amsterdam MSE 119801110061000616
    7Blue Stars MSE 310604547559-1212
    8Alkm.Guardians MSE 21950149921172-18010
    9BC APOLLO Amsterdam MSE 61960138871072-18510
    10Volendam MSE 21840149161108-1928
    11BV Aalsmeer MSE 21920179301343-4134
  • Eerstvolgende wedstrijd

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    HBC MSE 1

    Mannen Senioren Afdeling

    73,58

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    53,58

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,89

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd