• HBC Heren 2

  • Staf

    NaamFunctieFoto
    Douma, TjallingCoach
    Douma, TjallingTeammanager
  • Team indeling

    NaamFoto
    Baumann, Thijs
    Beers, Juanito van
    Bey, Mark van den
    Bruyn, Terry
    Douma, Mike
    Foekens, Richard
    Hamersma, Melvin
    Schrama, Alex
    Smit, Timo
    Westerhuis, Koen

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden HBC MSE 2 (MSEA Mannen Senioren Afdeling)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Alkm.Guardians MSE 1770045026918114
    2BV Lisse MSE 265013542658910
    3BV Amsterdam MSE 56402415360558
    4Blue Stars MSE 27403484416688
    5Harlemlakers MSE 67403380370108
    6U.S. MSE 57304391352396
    7HBC MSE 26105376438-622
    8BV Hoofddorp MSE 4 *6204284322-382
    9The Sea Devils MSE 26105265527-2622
    10Flashing Heiloo MSE 3 **6105242322-80-2