• HBC X12 1 BASKETBALL zaterdag speeldag gemengd

  • HBC X12-1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamFunctieFoto
    Borre, Robin vanCoach
  • Team indeling

    NaamFoto
    Andrea, Bram
    Augostinho, Liandro
    Borre, Sev van
    Garcia Niestadt, Ezio
    Redzepi, Samir
    Ruiter, Jay de
    Stricker, Luco
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden HBC X12-1 ( 5e divisie X12 5D 03 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Harlemlakers X12-2990046215930318
    2K.T.C. X12-1960337220416812
    3Volendam X12-296032952148112
    4HBC X12-1970240126713412
    5JBC/Noorderhaven X12-195043552896610
    6Derba X12-19405326304228
    7Hot Pepper Heat X12-29306213328-1156
    8Monks X12-19207249415-1664
    9The Sea Devils X12-29207265399-1344
    10Break Out '88 X12-19108153512-3592

    Poulestanden HBC X12-1 ( 4e divisie X12 4D 01 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BV Noordkop X12-110100065624641020
    2MBCA A'veen X12-4107124614134815
    3BV Hoofddorp X12-2106044103684212
    4Alkm.Guardians X12-110415415384319
    5BC Triple ThreaT X12-29108254491-2372
    6HBC X12-19009256550-2940
  • Eerstvolgende wedstrijd

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    HBC X12-1

    Gemengd U12 Afdeling 2e Helft Competitie

    28,44

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    61,11

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd