• HBC X14 1 BASKETBALL zaterdag speeldag gemengd

  • HBC X14-1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamFunctieFoto
    Zwanepol, lotteCoach
  • Team indeling

    NaamFoto
    Broekman, Benjamin
    Grauwen, Xanthy
    Knaap, Ryan

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden HBC X14-1 ( 4e divisie X14 4D 02 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Windmills X14-11090156339916418
    2BC APOLLO Amsterdam X14-31090174435538918
    3Hot Pepper Heat X14-1970260938922014
    4BV Noordkop X14-21070354336817514
    5BV Hoofddorp X14-31070355743412314
    6Racing Beverwijk X14-1105055434677610
    7Harlemlakers X14-210307329669-3406
    8BV Early Bird X14-210307304572-2686
    9Onze Gezellen X14-210208374584-2104
    10BC Flying Oost X14-210208366480-1144
    11HBC X14-19009337552-2150

    Poulestanden HBC X14-1 ( 5e divisie X14 5D 03 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1HBC X14-1101000104528975620
    2Windmills X14-21070363346017314
    3Mapleleaves X14-310604312453-14110
    4Onze Gezellen X14-310406508545-378
    5The Sea Devils X14-210307505536-316
    6Racing Beverwijk X14-3100010164884-7200