• HBC X14 2 BASKETBALL

  • HBC X14-2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctieFoto
    Scholte, EllenTechnische stafCoach
    Zwanepol, DaanTechnische stafAssistent-coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden HBC X14-2 ( 5e divisie X14 5D 04 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Flashing Heiloo X14-1990063821342518
    2BC APOLLO Amsterdam X14-5970240927213714
    3Volendam X14-1970248228819414
    4K.T.C. X14-2960350637513112
    5JBC/Noorderhaven X14-195044193893010
    6BV Noordkop X14-39405299328-296
    7De Hoppers X14-39207205506-3014
    8Windmills X14-29306327338-114
    9HBC X14-29108292489-1972
    10Onze Gezellen X14-49108234613-3790

    Poulestanden HBC X14-2 ( 5e divisie X14 5D 01 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BV Early Bird X14-210100079920259720
    2De Hoppers X14-21080264138825316
    3Basketbalclub Weesp X14-11050559146113010
    4BV Aalsmeer X14-210307308697-3896
    5HBC X14-210208321588-2674
    6BC Flying Oost X14-310208322646-3244
  • Team indeling

    NaamRolFunctieFoto
    Bonnie, TygoTeamspeler
    Droog, MatsTeamspeler
    Hillebrink, SamTeamspeler
    Nguyen, An TuongTeamspeler
    Nockels, NielsTeamspeler
    Spanje, Eline vanTeamspeler
    Stepanovic, RiouTeamspeler
    Vos, Morris deTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    HBC X14-2

    Gemengd U14 Afdeling 2e Helft Competitie

    32,10

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    58,80

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,40

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd