Home
Onze Club
Club nieuws
Sporthal locaties
Teams
Basketball’sCool
Jeugd | U12 A
Jeugd | U14 A
Jeugd | U14 B
Jeugd | U16 A
Jeugd | U16 B
Jeugd | U20 A
Heren | MSE 1
Recreanten Dames
Recreanten Heren
Trainingen
Regels en afspraken
Veilig sport klimaat
Voor ouders van leden
Wedstrijdkleding
Wedstrijdzaken
Wedstrijd programma
Fluiters en Klokkers
Uitslagen
Spelregelbewijs
Basketball-app
Privacyverklaring
Lidmaatschap
Info voor nieuwe leden
Lid worden
Contributie
Opzeggen
Vrijwilligers
Taken clubleden
Vacatures
Sponsoring
Sponsoring
Sponsoren
Contact
Contact
Bestuur en commissies
Vertrouwenspersoon
Adresgegevens
Home
Onze Club
+
Club nieuws
Sporthal locaties
Teams
+
Teams
Basketball’sCool
Jeugd | U12 A
Jeugd | U14 A
Jeugd | U14 B
Jeugd | U16 A
Jeugd | U16 B
Jeugd | U20 A
Heren | MSE 1
Recreanten Dames
Recreanten Heren
Trainingen
Regels en afspraken
Veilig sport klimaat
Voor ouders van leden
Wedstrijdkleding
Wedstrijdzaken
+
Wedstrijd programma
Fluiters en Klokkers
Uitslagen
Spelregelbewijs
Basketball-app
Privacyverklaring
Lidmaatschap
+
Info voor nieuwe leden
Lid worden
Contributie
Opzeggen
Vrijwilligers
+
Taken clubleden
Vacatures
Sponsoring
+
Sponsoring
Sponsoren
Contact
+
Contact
Bestuur en commissies
Vertrouwenspersoon
Adresgegevens
Wedstrijd Programma
Datum / Tijd
Team
Klasse
Wedstrijd
Veld
Plaats
Details
21 mrt. 18:30
HBC X14 1
5e divisie
HBC X14 1 - The Sea Devils X14 2
Veld 1 - Linkerzijde
HEERHUGOWAARD
23 mrt. 16:30
HBC X12 1 *
4e divisie
HBC X12 1 * - BV Noordkop X12 1
Veld 3 - Rechterzijde
HEERHUGOWAARD
23 mrt. 16:30
HBC X14 2
5e divisie
HBC X14 2 - BC Flying Oost X14 3
Veld 2 - Midden
HEERHUGOWAARD
23 mrt. 16:30
HBC M16 1 *
4e divisie
HBC M16 1 * - BC Flying Oost M16 2
Veld 1 - Linkerzijde
HEERHUGOWAARD
23 mrt. 18:15
HBC M20 1
4e divisie
HBC M20 1 - Onze Gezellen M22 2 (VR)
Veld 2 - Midden
HEERHUGOWAARD
23 mrt. 18:45
HBC MSE 1
4e divisie
BV Hoofddorp MSE 3 - HBC MSE 1
Veld 3
HOOFDDORP
30 mrt. 16:15
HBC X14 1
5e divisie
Racing Beverwijk X14 3 * - HBC X14 1
Veld 3
BEVERWIJK
6 apr. 16:30
HBC X12 1 *
4e divisie
HBC X12 1 * - Alkm.Guardians X12 1
Veld 1 - Linkerzijde
HEERHUGOWAARD
6 apr. 16:30
HBC X14 2
5e divisie
HBC X14 2 - BV Aalsmeer X14 2 *
Veld 2 - Midden
HEERHUGOWAARD
6 apr. 16:30
HBC M16 2
5e divisie
HBC M16 2 - Northside Ballers Amsterdam M16 3 (VR)
Veld 3 - Rechterzijde
HEERHUGOWAARD
6 apr. 18:15
HBC X14 1
5e divisie
HBC X14 1 - Racing Beverwijk X14 3 *
Veld 1 - Linkerzijde
HEERHUGOWAARD
6 apr. 18:15
HBC M16 1 *
4e divisie
HBC M16 1 * - BV Noordkop M16 2
Veld 2 - Midden
HEERHUGOWAARD
6 apr. 18:15
HBC M20 1
4e divisie
HBC M20 1 - Alkm.Guardians M22 1
Veld 3 - Rechterzijde
HEERHUGOWAARD
6 apr. 20:00
HBC MSE 1
4e divisie
HBC MSE 1 - Alkm.Guardians MSE 1
Veld 1 - Linkerzijde
HEERHUGOWAARD
11 apr. 20:00
HBC MSE 1
4e divisie
HBC MSE 1 - Hot Pepper Heat MSE 3 *
Veld 1 - Linkerzijde
HEERHUGOWAARD
13 apr. 14:45
HBC X12 1 *
4e divisie
MBCA A'veen X12 4 - HBC X12 1 *
Veld 1
AMSTELVEEN
13 apr. 15:30
HBC M16 2
5e divisie
Break Out '88 M16 1 - HBC M16 2
Veld 2
HIPPOLYTUSHOEF
13 apr. 16:00
HBC M20 1
4e divisie
BV Noordkop M20 2 - HBC M20 1
Veld 3
DEN HELDER
14 apr. 11:00
HBC MSE 1
4e divisie
U.S. MSE 4 - HBC MSE 1
Veld 2
AMSTERDAM
14 apr. 11:30
HBC M16 1 *
4e divisie
BV Early Bird M16 1 - HBC M16 1 *
Veld 1
PURMEREND
14 apr. 11:45
HBC X14 2
5e divisie
Basketbalclub Weesp X14 1 - HBC X14 2
Veld 2
WEESP
14 apr. 12:00
HBC X14 1
5e divisie
Windmills X14 2 * - HBC X14 1
Veld 1
ZAANDAM
20 apr. 18:45
HBC MSE 1
4e divisie
Flashing Heiloo MSE 2 - HBC MSE 1
Veld 1
HEILOO
21 apr. 16:00
HBC M16 1 *
4e divisie
BC Flying Oost M16 2 - HBC M16 1 *
Veld 1 - Linkerveld
AMSTERDAM